Klubovna

Klubovna se nachází v Plzni v Borském parku v Českém údolí na těchto souřadnicích: 49.7191081N, 13.3661575E Klubovnu oddíl využívá k oddílové činnosti a schůzkám.

Do klubovny je zavedena elektřina, jsou zde dvoje kamna na dřevo a k dispozici na spaní je rozkládací gauč pro dvě osoby. Zbytek lidí se může vyspat na karimatce na podlaze z OSBdesek a nebo na parketách ve velké klubovně. Do klubovny se vejde cca 30 lidí.

Pokud bude zájem, máme v klubovně k dispozici balené vody.

Nedaleko asi 50 metrů od klubovny je studánka, kde je možné si natočit vodu. Voda není oficiálně pitná, ale náš oddíl ji i nepřevařenou používá k pití a nebyl s ní nikdy problém. Mnoho lidí si ji taktéž chodí čepovat do kanystrů.

Vedle klubovny se nachází suché WC. V Českém údolí jsou situovány i další klubovny patřící do střediska Střela Plzeň.

Ke klubovně je možné se dostat autem (parkování na trávě před klubovnou), nebo hromadnou dopravou linka tramvaje 4 „Bory“ (dále pokračovat parkem) a nebo autobusová linka č. 30 „Bory“ (dále pokračovat parkem)

Klubovnu náš oddíl poskytuje za 25,- za os./noc. včetně dřeva.

Možnost kontaktovat si vypůjčení si klubovny je celoročně mimo prvních dvou týdnů v červenci. můžete se podívat na obsazenost v kalendáři.

Kontakt: Miloš Pavel; 702450147; [email protected]  (při kontaktování domluvíme podrobnosti a předání klíčů od klubovny), nebo pošlete dotaz přes kontaktní formulář.

Návštěvní řád:

  1. Dbejte prosím na správné uzavření všech okenic a uzamknutí dveří od klubovny a mříží (3 zámky)
  2. Při příchodu zapněte centrální jistič a při opuštění klubovny jej zase vypněte. Najdete ho na modrém rozvaděči vedle vstupních dveří vpravo.
  3. Při opuštění klubovny prosím ukliďte místnosti do původního stavu.
  4. Dřevo do velkých kamen používejte pouze to, které je vpravo vedle kamen včetně sirek a papírů na podpal. Nenechávejte hořet kamna bez dozoru.
  5. Můžete využít i místního nádobí a provizorní kuchyňky ve velké klubovně.
  6. Po dohodě není problém využít i sportovní materiál v klubovně.