Skautský chlapecký tábor Šedá Střela 2019

Co zažiješ

Zažiješ spoustu nových věcí a osvojíš si dovednosti, o kterých ti možná nikdo ve škole neřekl. Naučíš se stavět táborové stavby, dva týdny bydlet ve stanu, za deště i ve slunci žít v přírodě. Přes noc budeš s kamarádem hlídat tábor. Možná mezi kluky na táboře poznáš přátele na celý život. Na vlastní kůži zažiješ příběhy, které jsi viděl do této doby pouze jen z televizních obrazovek. Relaxovat po celém dni můžeš ve 2 různých saunách. Vychutnáš si speciality od našeho táborového kuchaře a možná mu i pomůžeš s přípravou jídla. Budeš si hrát i pracovat, radovat se i čelit výzvám, které tě posunou ve tvé další životní cestě.

Kdy, Kde a za Kolik?

Tábor bude mít dva týdenní běhy. První běh je od neděle 30.6. do neděle 7.7., druhý pak od neděle 7.7. do neděle 14.7. Preferujeme účast na celých 14 dní tábora.

Naše tábořiště se nachází na soutoku Kosího a Týneckého potoka mezi Stříbrem a Planou u Mariánských Lázní. Od Plzně je to cca 60 km. Mapa zde.

Týdenní běh tábora stojí 2000 CZK, pokud máte zájem jet na oba týdny, cena je 3000 CZK.

Skauting

Náš chlapecký oddíl funguje v rámci skautského hnutí, které po celém světě čítá přes 50 milionů členů. Naším cílem je vychovávat děti a mládež, předávat jim skautské dovednosti a morální hodnoty spojené hlavně s žitím v přírodě a ve společnosti. Letos otevíráme náš tábor všem odvážným chlapcům ve věku od 6 do 14 let. Více o tom jak funguje náš tábor si přečtěte zde.

Pokud máte zájem, registrujte se

S dotazy se na nás neváhejte obrátit na Facebooku, emailu: [email protected] nebo na telefonu: +420 604 287 242 Marek Landgráf (Tatík).